Skocz do zawartości
Celuj wysoko z MTG i Dołącz do naszej społeczności

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

Pawel ღ

zamknięty Bezpieczeństwo Twojego konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Witajcie z racji iż ponad 75% z Was posiada te same hasła do vipów/svipów/adminów/amxbans, uprzedzam Was,  jest to bardzo niebezpieczne!

Dziś podam przykład @Lech'a

Nasz kolega podał hasło do amxbans byłemu opiekunowi UnBan TM, było to hasło takie samo bądź bardzo podobne hasło do tego na forum.  Zostało dokonane "włamanie", dlaczego? Już Wam mówię....

Sziver pseudotechnik amxx ma ból dupki (muszę się tak wyrazić) o to, że został wyrzucony z rangi "AMXX support" i zostawił za sobą syf... Usunął paczkę, której tak naprawdę nie stworzył paczka była pobrana ze strony (zagranicy) i spolszczona. Ale gdyby nie miał nic za uszami (tak kradzione teksty od @vanillah), nie usunąłby paczki z DD2, nie próbowałby banować Ludzi z serwerów (Zrobił sobie ss'y  z hasłami adminów (Już są zmienione) wchodził i banował, miał swoje 5 minut...) Chcecie więcej informacji PW/GG/Steam.

Chce Was ostrzec przed @xSUR3Kx (Poppy) @SziVeR, abyście im nie  ufali, nie pisali z nimi, nie prosili o pomoc.

Teraz do Bezpieczeństwa Waszych Kont.

Wkrótce zostanie uruchomiona weryfikacja.

Nie używajcie TYCH SAMYCH HASEŁ do Poczt, forum, google, Facebooka'a itd.
Wiecej informacji znajdziesz Tutaj.

Hasła zmieniajcie co 3/4 dni.

Hasła nie powinny brzmieć tak, "qwerty, 123, password, haslo" 

Używajcie Haseł powyżej 15 znaków. (Generator)

Chyba to wszystko, znając mnie pewnie o czymś zapomniałem, więc możecie napisać w poście.

Hasła do Adminów, zostały zmienione tak jak wspomniałem wyżej. Admini Serwerów CS 1.6 powinni się jak najszybciej zgłosić do włascicieli/opiekunów serwera, o jego zmianę na wybrane hasło przez Admina.

Pozdrawiam

Paweł.

• Like 9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rezygnację itd. nie napisałem ja, nastąpiło włamanie na moje konto więc proszę nie pisać jakichś głupot na mój temat z tego powodu.

Pozdrawiam.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś też mialem wlamanie na konto, i wielce Hacker zniszczyl mi Sieć, a ja zapomnialem hasla zmienic, a shackowal bo mialem takie samo haslo jak mialem Admina/Vipa na serwerze, wiec od tej pory Mam 6 hasel, wiec każde Inne. Na fb Inne na Instagram Inne na MTG Itd.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Przezorny zawsze ubezpieczony. Nikt z nas nie szuka tutaj wrogów, ale czasem mogą znaleźć się takie osoby, które będą chciały wykorzystać nasze funkcje jak w przypadku Lecha. Sziver wydawał się bardzo dobrą osobą, która nie chce dla nikogo źle. Wyszło jak wyszło, zawiedliśmy się na nim. Zachowanie jego wraz z resztą chłopaków nie było zbyt mądre. Włamanie się na cudze konto i robienie syfu, to jest dziecinada.

Trzeba ufać, ale trzeba być czujnym i mieć oczy dookoła głowy. Może głupie fb czy poczta, ale na prawdę można przez to wiele głupot narobić. Uważajcie na siebie i chrońcie swoje dane. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam do wszystkiego kamilek123 i jeszcze nikt nigdzie mi się nie włamał. To się nazywają zabezpieczenia!

No a tak serio to polecam nie dawać kombinacji imienia i cyfr. Sam stosuje różne kombinacje i nigdy włamania nie miałem. Polecam mieć inne hasła do poszczególnych platform, serwisów i Bóg wie czego jeszcze. Dodatkowo, aby ich nie zgubić zapiszcie sobie w nowym pliku .txt i dajcie jeszcze hasło na ten plik. No i jeszcze hasło na laptopa/kompa, ale te dwie rzeczy muszą być w głowie, ewentualnie zapisane w telefonie w notatkach, na którym też jest oczywiście trudne hasło.  :D

• Like 2
  • Super 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

@Julka.

Dla Ciebie wstawię.

"Ale gdyby nie miał nic za uszami (tak kradzione teksty od @vanillah), nie usunąłby paczki z DD2, nie próbowałby banować Ludzi z serwerów" - Czytaj uważnie.

https://imgur.com/a/aDs1inx

https://imgur.com/a/f0u32Lb

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie do wszystkiego hasło 123. i działa 

Dobra Rada Hasła 5 dni i zmiana. Polecam.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyjaciel

Dzięki za info :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.