Skocz do zawartości
Celuj wysoko z MTG i Dołącz do naszej społeczności

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

DIESEL

zamknięty Rangi forumowe

Który typ rang?   

41 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Który typ rang?

• Rangi z podświetleniem - bez ikon
    • Rangi bez podświetlenia - z ikonami

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Dobry wieczór, 

jak zapewne większość z was już wie, niedługo na sieci pojawi się nowy styl (https://imgur.com/a/YLfTDG8). Na samym wstępie chcielibyśmy wszystkich przeprosić, że oczekiwanie na styl jest długie i z pewnością nie możecie się doczekać, ale robimy wszystko, żeby to przyśpieszyć. Na pewno jest bliżej, niż dalej. 

Przechodząc do sedna tematu. Uważam, że forum to centrum dowodzenia siecią i musi ładnie się prezentować pod każdym względem. Styl jest przede wszystkim robiony dla was, czyli całej społeczności MTG. Chcemy, żeby spędzone chwile na forum były dla was miłe i przyjemne.  Jeżeli coś tworzymy to chcemy też poznać waszą opinię na ten temat i sugerować się tym co byście woleli. Może jest to błahe i administracja powinna o tym zadecydować, ale jednak chcielibyśmy usłyszeć to co wy wolicie. 

Chodzi o rangi forumowe. Wraz ze zmianą stylu padły pomysły, żeby pozmieniać rangi. Na wstępie będziemy zmieniać kolory rang i fa fa. To będzie zmienione na pewno, ale jeszcze jest dylemat odnośnie tego czy rangi na forum będą posiadały podświetlenie czy nie oraz czy zostawiamy ikony przed rangi. Do wniosku doszliśmy, że są tylko dwie opcje:

• Rangi z podświetleniem, ale bez ikon (przykład):

wWsJohR.png

• Rangi bez podświetlenia, ale z ikonami (przykład): 

tJcQaYi.png

Jesteśmy na tym forum razem, więc razem podejmujmy jakieś decyzję co chcemy, a czego nie. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje i wszystko weźmiemy pod uwagę. Wybierzcie ten typ rang, który przypada wam bardziej do gustu, i który lepiej będzie wyglądał. 

Jeśli macie jakieś ciekawe sugestie co do kolorów rang, nazw lub jakiejś nowej rangi to piszcie śmiało! 

#Edit by @Pawel ღ

Ankiete zamykamy za tydzień (16.10.2018r.)

• Like 5
  • Super 1
  • Haha 1
  • Nudne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobny obraz

image.png.8149903c16863a0b815f477fbe333e31.png (nie czepiam się)

#topic: moim zdaniem styl będąc naćkany po brzegi shadowami na wszystkich elementach lecz nie na tekście źle będzie wyglądał z rangami z shadowem, z drugiej natomiast strony mogło by to w ładny sposób je wyróżniać... Trudna decyzja :D Na ss dobrze wygląda bez shadowa, nie wiadomo natomiast jak wyglądałoby to z shadowem, czy nie lepiej..

Edytowane przez stary uzytkownik
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziemy się świecić jak psu jajca z każdej strony, a co tam. DAWAĆ!

• Super 1
  • Haha 2
  • wow 1
  • Nie podoba mi się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ze względu, że styl sam w sobie będzie miał dużo cieni to i niech rangi też mają - taka kompozycja.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie do nowego stylu forum bardziej pasowałyby rangi podświetlane bez ikon :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podświetlane są już nudne, bez shadow są o wiele ładniejsze <3

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez podświetlenia, z ikonami better

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez podświetlenia zdecydowanie, podświetlenie oraz gwiazki mrygający również wpływają na prace silnika forumowego.

• Like 1
  • Haha 1
  • Nie podoba mi się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez zdecydowanie na + z podświetleniem mam wrażenie że dają odczucie rozmazanych

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyślałem i zagłosowałem na bez podświetlenia i z ikonami ale zmieniam zdanie i lepiej będzie raczej z podświetleniem 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem o wiele ładniej wyglądają rangi bez użycia podświetlenia, zdecydowanie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rangi bez podświetlenia - z ikonami  będzie się dobrze komponowało wg mnie wraz z fa fa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ikony bez podświetlenia sensowniej wyglądają, nie będą walić po oczach dziwnie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to najlepiej aby mozna było zerknąć jak to wygląda dla porównania i problem się rozwiąże.

• Nie podoba mi się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.