Skocz do zawartości
Celuj wysoko z MTG i Dołącz do naszej społeczności.
KaZix

odrzucone Podanie na UBT

Rekomendowane odpowiedzi

UB[Wpisz na którego UnbanTeam'a składasz podanie CS:GO/CS1.6]:Cs 1.6
Imie: Mateusz
Staż na forum:Od 30 marca
Doświadczenie w byciu UBT: Myślę, że dobre bo byłem już wiele razy tą rangę i dobrze sobie radziłem.
Mam sporo wolnego czasu który poświęcam forum.Różne problemy staram rozwiązać się szybko, staranie i najlepiej bez wglądu na 3 osoby.
Byłem już na tej sieci w UBTeam ale zostałem zdegradowany z powodów brak aktywności ale dobre sobie radziłem. 
UBTeam ma sporo pracy gdyż co chwilę ktoś odwołuje się od bana i sądzę że przydała by się im dodatkowe ręce do pomocy w ogarnieniu tego.
Jaką masz grę: (CS:GO,CS 1.6): CS:GO, Cs 1.6
Ile możesz poświęcać czasu na forum:Myślę że jeśli nie mam prywatnych rzeczy do zrobienia to nawet cały dzień poświęcam na forum.
Od kiedy jesteś na forum: Jestem na tym forum od 30 marca
Coś o sobie (dłuższa wypowiedz): Mam na imię Mateusz. Urodziłem się 8 maja 1999 roku. Interesuję się sportem
zazwyczaj piłką nożną oraz siatkówką. Lubie jeszcze motocykle, technologie oraz informatykę.
Lubię dobrze zjeść i posłuchać dobrej muzyki. Zazwyczaj słucham rapu. Jestem osobą spokojną, kulturalną oraz uczciwą.
Kontakt: GG, Messenger, Skype, Telefon, Pw forum, Ts, Discord

PS. Poprzednie podanie zostało napisane 22.10 więc tydzień minął. 

• Like 1
  • Przykro Mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyjaciel

Jestem na TAK

+Wiek

+Znany

+Doświadczenie 

+Jakoś napisane te podanie :P

@Pawel ღ podanie trochę stoi :P Zaakceptowane/Odrzucone/Zamknięte :D 

Edytowane przez SMURF
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Jeżeli jest jeszcze jedna osoba potrzebna do ubt to jestem na tak. Składasz podanie po raz kolejny i widać poprzez to, że masz chęci. Pełniłeś już ową funkcję na sieci i jest to kolejny plus. Minusem jest to, że skopiowałeś swoje poprzednie podanie. Małe tak, powodzenia. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie jestem neutralny, z minimalną przewagą na małe tak.

Póki co do team'u " Sędzi " doszliśmy ja oraz @stary uzytkownik do tego jest @Unknown oraz @fAqus - świetnie sobie radzimy oraz szczerze to wszystkie sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, myślę, że 4 UBT starczy ale zawsze niby jakaś dodatkowa para rąk niby. :/ 

Nie wiem czy to na razie ma jakiś sens aby kolejny UBT dołączał ale skoro rekrutacja jest otwarta to raczej jakiś tam sens będzie mieć.

Podanie fajnie rozpisane, ma doświadczenie oraz staż więc trzymaj te małe tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK 

staz na forum

dosc znany i aktywny

wiek robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak:

+aktywność 

+doświadczenie

+chęci

Poniekąd zgodzę się z @Lech ale w 40% ... Obecny skład radzi Sobie bardzo dobrze, ale wystarczy ze jeden lub dwóch odejdzie na Urlop nawet ze względu na zbliżające się święta i robi się pustka, mała nadwyżka na te stanowisko to tylko plus. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak:

+wiek

+aktywny

+lubiany

+kulturalny 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak:

- aktywność

- doświadczenie

- chęci

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.